NAJWYŻSZA JAKOŚĆ &

NIEZAWODNI PARTNERZY

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ &

NIEZAWODNI PARTNERZY

AREAS OF EXPERTISE

We are perfectly placed to take you through a complete range of services.

Pomagam klientom we wszelkiego rodzaju postępowaniach sądowych, na wszystkich etapach sporu, w tym w mediacji i rozstrzyganiu sporów. Reprezentuję również w sporach przed Urzędem Patentowym Rp oraz Urzędem Własności Intelektualnej Unii Europejskiej

 

Prowadzę klientów przez postępowanie karne i zapewniam reprezentację w sądach karnych w całej Polsce. Wiem, że kluczowe znaczenie ma właściwa ocena sytuacji klienta oraz zapewnienie odpowiedniego doradztwa i suportu.

 

Mam doświadczenie w przygotowywaniu szerokiej gamy umów dla małych firm i dużych firm. Wiem, że skutecznie chronić swoje interesy w rzeczywistości biznesowej i pomoże Ci znaleźć szybkie i skuteczne rozwiązania.

Rejestruję znaki towarowe i prawa do wzorów w Polsce w Unii Europejskiej. Radzę również chronić swoją markę, nazwę i logo, aby zapobiec naruszeniom przez konkurentów.

 

Udzielam porad prawnych osobom fizycznym, firmom i instytucjom. Specjalizuję się w prawie antymonopolowym i wiem, jak chronić swoją firmę przed nieuczciwą działalnością rynkową.

Pomagam w ochronie praw osobistych i reprezentuję klientów w sporach z prawem prasowym. Udzielam również pomocy prawnej w przypadku zniesławienia, zniesławienia i bezprawnego wykorzystania wizerunku.

Świadczym usługi prawne dla agencji marketingowych, reklamodawców i influencerów (twórców). Znam branżę medialną i skutecznie negocjuję kontrakty.

Oferuję wsparcie dla agencji reklamowych oraz doradztwo w zakresie aktualnych projektów marketingowych. Przygotowuję kontrakty, zasady konkursów i promocji oraz ocenę ryzyka.

Zapewniam pomoc prawną w zakresie praw autorskich dla twórców, przedsiębiorców i freelancerów. Przygotowuję umowy licencyjne, przenosząc prawa autorskie i negocjuję umowy. Rozpatrakuję również spory dotyczące praw autorskich.

 

https://wojdak-legal.com/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0109-—-kopia-1681x2048.jpg

ABOUT ME

Jestem zwolennikiem.
Specjalizuję się w prawie karnym, sporach sądowych i własności intelektualnej. Radzę, jak chronić swój wizerunek, prawa niematerialne, innowacje, pomysły i wiedzę.
Dzięki wieloletniej specjalizacji w zakresie specjalizacji możesz mieć pewność, że Twoja sprawa będzie prowadzona z należytą dokładnością i zgodnie z najwyższymi standardami wiedzy prawnej.
Oprócz działalności zawodowej prowadzę również badania w zakresie własności intelektualnej w Instytucie Nauk Prawnych PAN.   
Magdalena Wojdak

TESTIMONIALS

"Pani Magda podeszła do mojej sprawy profesjonalnie i z zaangażowaniem, cierpliwie wyjaśniając niezrozumiałe kwestie prawne. Chciałbym podkreślić, że oprócz wyżej wymienionych korzyści, jestem zadowolony z efektu końcowego."

.

Piotr B.
Warszawa
"Profesjonalne podejście do klienta, kwestie prawne zostały przedstawione w zrozumiały sposób. Pani Magda prowadziła moją sprawę profesjonalnie i co najważniejsze".

.

Ewelina M.
Warszawa
"Bardzo kompetentny i pomocny prawnik. Gorąco polecam."

.

Artur K.
Warszawa
"Pani Magda, zawsze merytorycznie przygotowana. Pełen profesjonalizm! Polecam."

.

Łukasz S.
Warszawa
https://wojdak-legal.com/wp-content/uploads/2020/12/pixlr-bg-result-640x186.png

kancelaria@wojdak-legal.com

Tel. +48 604 200 483

Ul. Willowa 8/10 lok. 17

02-790 Warszawa