WYSOKI STANDARD &

Partnerstwa

WYSOKI STANDARD &

Partnerstwa

OBSZARY DORADZTWA

Koncentruję się na dziedzinach, które są moją pasją, dzięki czemu mogę zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

Bardzo często jestem na sali sądowej. Będę prowadził sprawę na każdym etapie – od wezwania do zapłaty po windykację długów. Reprezentuję również przed EUIPO i Urzędem Patentowym.

 

Jestem obrońcą kryminalnym. Opracowuję taktykę proceduralną, pomagam przejść przez proces karny i chronię przed bezwzględnością organów ścigania.

 

Mam doświadczenie w przygotowywaniu wszelkiego rodzaju umów dla małych i większych firm. Wiem, jak zabezpieczyć swoje interesy, umożliwiając szybkie i skuteczne negocjacje.

Rejestruję znaki towarowe, wzory przemysłowe i doradzam przedsiębiorcom, jak chronić swoją markę, nazwę i logo, aby zapobiec naruszeniom ze strony konkurentów.

 

Doradztwo na rzecz osób fizycznych, firm i instytucji. prawo antymonopolowe i nieuczciwa działalność rynkowa.

Specjalizuję się w ochronie dóbr osobistych i prawa prasowego. Udzielam pomocy prawnej w przypadku zniesławienia, zniesławienia i bezprawnego wykorzystania wizerunku.

Pracuję dla agencji marketingowych i reklamodawców, a influencer marketing nie ma tajemnic przede mną. Znam branżę medialną i skutecznie negocjuję kontrakty.

Oferuję stałe wsparcie dla agencji reklamowych oraz doradztwo w zakresie bieżących projektów marketingowych. Przygotowuję kontrakty, zasady konkursów i promocji oraz ocenę ryzyka.

Prawa autorskie dla twórców, przedsiębiorców i freelancerów. Umowy licencyjne, przekazywanie praw autorskich oraz negocjowanie umów i sporów.

 

https://wojdak-legal.com/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0109-—-kopia-1681x2048.jpg

O MNIE

Jestem prawnikiem.
Bronię w sprawach karnych, reprezentuję w sądzie i doradzam w zakresie ochrony praw niematerialnych, innowacji, idei i wiedzy.
W oparciu o doświadczenia zdobyte w czołowych warszawskich kancelariach prawnych zapewniam również najwyższą jakość usług i indywidualne podejście do moich klientów, oparte na wzajemnym zaufaniu.
Dzięki wieloletniej specjalizacji w obszarach, które mnie interesują i bezpośredniemu zaangażowaniu, możesz być pewien, że Twoja sprawa będzie prowadzona z należytą dokładnością i zgodnie z najwyższymi standardami wiedzy prawnej.
Oprócz działalności zawodowej prowadzę również badania w zakresie własności intelektualnej w Instytucie Nauk Prawnych PAN.   
Magdalena Wojdak

OPINIE KLIENTÓW

"Pani Magda podeszła do mojej sprawy profesjonalnie i z zaangażowaniem, cierpliwie wyjaśniając niezrozumiałe kwestie prawne. Chciałbym podkreślić, że oprócz wyżej wymienionych korzyści, jestem zadowolony z efektu końcowego."

.

Piotr B.
Warszawa
"Profesjonalne podejście do klienta, kwestie prawne zostały przedstawione w zrozumiały sposób. Pani Magda prowadziła moją sprawę profesjonalnie i co najważniejsze".

.

Ewelina M.
Warszawa
"Bardzo kompetentny i pomocny prawnik. Gorąco polecam."

.

Artur K.
Warszawa
"Pani Magda, zawsze merytorycznie przygotowana. Pełen profesjonalizm! Polecam."

.

Łukasz S.
Warszawa
https://wojdak-legal.com/wp-content/uploads/2020/12/pixlr-bg-result-640x186.png

kancelaria@wojdak-legal.com

Tel. +48 604 200 483

Ul. Willowa 8/10 lok. 17

02-790 Warszawa