SPECJALIZACJA:

PRAWO KARNE

Wiem, że w obliczu grożącej sankcji karnej, klient wymaga szczególnego wsparcia
i opieki prawnej, a także bieżącego informowania o stanie sprawy. Wspieram na
każdym etapie postępowania, zarówno przed policją, prokuraturą, jak i w trakcie
procesu sądowego.
REPREZENTACJA W PROCESIE KARNYM

Jestem obrońcą w sprawach karnych. Prowadziłam szereg spraw związanych z obrotem nielegalnymi substancjami, posiadaniem i handlem narkotykami (m.in.: posiadanie kokainy, posiadanie amfetaminy, posiadanie marihuany), a także prowadzeniem pojazdów pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Uczestniczę w sprawach dotyczących wyłudzeń kredytów, cyberprzestępczości, fałszowania dokumentów oraz przestępczości zorganizowanej.

Ponieważ w tego rodzaju sprawach bardzo ważne jest szybkie działanie i natychmiastowa pomoc osobie zatrzymanej, pozostaję pod telefonem 7 dni w tygodniu. Szybka reakcja umożliwia natychmiastową pomoc w kontakcie z organami ścigania i zabezpieczenie przed ujawnieniem dowodów na własną niekorzyść.

WYBRANE SPRAWY:
POSIADANIE NARKOTYKÓW / HANDEL NARKOTYKAMI
JAZDA POD WPŁYWEM ALKOHOLU/SUBSTANCJI ODURZAJĄCYCH
UJAWNIENIE TAJEMNICY PRZEDSIĘBIORSTWA
OSZUSTWA / WYŁUDZENIA KREDYTÓW
FAŁSZOWANIE DOKUMENTÓW
STALKING
REPREZENTACJA W SPRAWACH O ZNIESŁAWIENIE I ZNIEWAŻENIE

Pomagam w konstruowaniu prywatnego aktu oskarżenia oraz reprezentuję strony przed sądem w sprawach o zniesławienie i znieważenie. Prowadzę w szczególności sprawy o pomówienie, zniesławienie i znieważenie w Internecie. Występuję również w sprawach cywilnych o naruszenie dóbr osobistych, działając dwutorowo. Pomagam w uzyskaniu zadośćuczynienia pieniężnego oraz przeproszenia za krzywdę spowodowaną naruszeniem dóbr osobistych wskutek pomówienia, zniesławienia lub znieważenia.

WYBRANE SPRAWY:
ZNIESŁAWIENIE W INTERNECIE
ZNIEWAŻENIE W INTERNECIE
PODRÓBKI TOWARÓW - POSTĘPOWANIA CELNE

Chcesz wiedzieć co grozi za handel podróbkami lub replikami? Dostałeś wezwanie z art. 305 prawa własności przemysłowej? A może masz problem z nieuczciwą konkurencją, która podrabia twoje towary? Skontaktuj się ze mną w celu omówienia Twojej sprawy.

Reprezentuję klientów między innymi w sprawach związanych z zatrzymaniem towarów przez Urząd Celny. Doskonale wiem, że zatrzymany towar to duże straty, a składowanie i przechowywanie towaru wiążą się ze znacznymi kosztami. Pomogę odzyskać towar lub zminimalizować straty Twojej firmy. Jeśli towar okazał się podrobiony, istnieje również ryzyko odpowiedzialności karnej.

POSTĘPOWANIA KARNO-SKARBOWE

Prowadzę postępowania karne dotyczące przestępstw popełnianych przeciwko obrotowi gospodarczemu, udzielam porad prawnych w zakresie prawa karnego gospodarczego. Pomagam w sprawach, dotyczących tzw. wyłudzenia VAT i karuzeli podatkowych. Reprezentuję klientów na każdym etapie postępowania, również w czasie tymczasowego aresztowania.

Chcesz skonsultować swoją sprawę z profesjonalistą? Skontaktuj się ze mną!

Opisz swój sytuację w rozmowie telefonicznej, mailowo lub umów się na spotkanie. Z pewnością wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Pracuję również zdalnie!

W celu poznania pełnej oferty moich usług zobacz również:  PRAWO WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ.

https://wojdak-legal.com/wp-content/uploads/2020/12/logo-na-www-scaled.jpg