Potrzebujesz umowy ale indywidualne jej przygotowanie przez prawnika przekracza Twój budżet?

Możesz skorzystać z poniższych gotowych wzorów umów do pobrania. Zamieszczone przeze mnie wzory są tak skonstruowane abyś nie miał problemów z ich wypełnieniem i dopasowaniem poszczególnych postanowień do własnych ustaleń biznesowych.

Ponieważ mam świadomość, że samodzielne uzupełnienie umowy może czasem być trudne i czasochłonne, oferowane przeze mnie umowy zawierają w cenie indywidualne konsultacje w zakresie wyjaśnienia jej postanowień oraz dostosowania wzoru do Twoich potrzeb. Chcesz wiedzieć co oznacza przeniesienie praw autorskich w praktyce, nie wiesz jak wyliczyć wynagrodzenie – nie ma problemu! Po zakupie umowy w moim sklepie możesz skorzystać z telefonu do prawnika i zapytać o wszystko w zakresie związanym w zakupioną umową. Niezależnie od tego wszystkie umowy są tak skonstruowane aby ich wypełnienie było jak najprostsze, a dodatkowo zamieszczone przeze mnie komentarze wyjaśnią jak w prosty sposób uzupełnić wymagane informacje.

Każda umowa zawiera dodatkowo klauzulę RODO dot. przetwarzania danych osobowych. Nie musisz więc już kupować żadnych dodatkowych pakietów RODO.

Indywidualne podejście do klientów, oparte na wzajemnym zaufaniu. Kancelaria Prawna zapewnia: wzory umów dla agencji marketingowych, obsługa prawna freelancerów, umowa dla fotografa, obsługa prawna startup, umowa dla fotografa i wiele innych.

Nie znalazłeś umowy dla siebie? Nic nie szkodzi. Napisz do mnie, opracuję umowę indywidualnie lub przygotuję szablon dla Twoich potrzeb!

Nie wiesz którą umowę wybrać? Napisz do mnie na kancelaria@wojdak-legal.com i opisz swój rodzaj działalności, doradzę która umowa będzie dla Ciebie najlepsza lub indywidualnie opracuję dla Ciebie umowę.